Dekoratif Boya, çok çeşitli renk tonları ve uygulama teknikleriyle duvarlarda  estetik fonlar yaratılmasına imkân sunmaktadır. Elde etmek istediğiniz ambiansa göre isterseniz bir duvara isterseniz duvarların tamamına dekoratif boyama yapılabilmektedir.

Dekoratif boya uygulamasından önce mekân için en ideal boyayı tespit etmek gerekmektedir. Çok çeşitli dekoratif boya renkleri ile tekniğine uygun şekilde yapılan dekoratif boyama ile mekânlarda romantik tarz, antik tarz vb. gibi daha bir çok tarzda fonlar yaratmak mümkündür.

Dekoratif boya çalışmalarında çok farklı yöntemler uygulanmaktadır. Bu çalışmalara başlamadan önce yüzeylerin pürüzsüz ve temiz olduğundan emin olmak gerekir. Çok çeşitli ve alternatif renkler arasından renk seçimi yaptıktan sonra uygun olan uygulama malzemesi ile dekoratif boya uygulamasını yapmak gerekir.

Dekoratif boya çalışmaları birçok alternatif alet ile yapılabilir. Fırça, desenli rulo, sünger, deniz üngeri, spatula bunlardan bazılarıdır. En sık kullanılan dekoratif boya uygulaması süngerle yapılır, birçok deseni süngerle vermek mümkündür.Buruşuk bir bez veya naylon ile yapılabilecek dekoratif boya uygulaması ile de duvarlara eski ve yıpranmış bir görünüm kazandırmak mümkündür.

Mekâna çok şık bir görünüm kazandırmak, hem sizi hem de  yakınlarınızı büyüleyecektir. Marjinal duvar görünümleri elde etmek, fark yaratmak, sıradanlıktan çıkıp mekâna karakter katmak için dekoratif boya uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Dekoratif boya uygulaması için bizimle iletişime geçebilir, dilediğiniz soruları sorabilir, dekoratif boya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

SEDEF BOYA

Sedef boya, su bazlı, yüzeylerde dekoratif amaçlı uygulanan, silinebilir özellikte, çeşitli uygulama aparatları ile uygulanan, ışığın değişik açılardan yansıması ile sedefli desenler oluşmasını olanak sunan, çevreye zararsız, esnek yapısı olan dekoratif amaçlı iç cephe boyasıdır.

Genellikle duvarlarda dekore etmek, dekoratif duvaroluşturmak için kullanılan sedef boya türü, mekânlarını güzelleştirmek isteyenler için çok sayıda desen seçeneğineimkânverir.

Sedef boya uygulamauzmanlık gerektirir, bu nedenle uygulama için deneyimli boyacı ustası hizmeti almak gerekir, bu konuda Boya Dekorasyon şirketimizden hizmet alabilirsiniz.

Sedef boya uygulamadan önce yüzeyin temiz ve pürüzsüz halle getirilmesi, boyauygulama öncesinde astar ile yüzeyin hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Yüzey tam anlamıyla hazırlandıktan sonra sedef boya uygulamasını uygun aparatlarla yapılabilir.

Sedef boya özel yapısından dolayı diğer boya türlerinden daha pahalıdır. Sedef boya fiyatları işçilik ve boya fiyatının yüksek olması sebebiyle doğal olarak diğer boya badana çalışmalarından daha pahalı bir uygulamadır.

Sedef boya, dekoratif İtalyan boya, desenli boya ve efekt boya çalışmalarıyla da hizmet sunan Boya Dekorasyon Şirketimizi arayabilir, sedef boya fiyatları ve dekoratif boya fiyatları hakkında bilgi ve destek alabilirsiniz.

Paylaş